אבירם גרמנוביץ - רקדן
יליד 1959, גדל והתחנך בקיבוץ עינת.
כבר בילדותו זכתה אהבתו הגדולה של אבירם לריקוד בתמיכת משפחתו והגורמים האחראיים בקיבוץ, ולאחר שנים רבות של לימודים במסגרות שונות, הפך הריקוד לעיסוקו המקצועי העיקרי.
אבירם רקד באופן מקצועי בלהקות "בת-שבע", "כרמון", "תמר", בישראל וכן ב"ניו-דנס חרופ", "ריפלקס" ו"דאנס ברלין" בהולנד ובגרמניה. בשנת 1987 הוכתר כרקדן השנה וזכה בפרס התיאטרון ההולנדי.
כמורה לבלט מודרני עבד אבירם בשתי אקדמיות לבלט באמסטרדם; בלהקות בלט מקצועיות בהולנד ובגרמניה; בבי"ס למחול בת-דור ובלהקות "ענבל" ו"בת-שבע" בישראל.


לאחר 17 שנים במקצוע נאלץ אבירם להיפרד מעולם הריקוד בעקבות פגיעה קשה בגבו, והחל לעבוד כקרמיקאי.

בתקופה זו נרתם אבירם בהתנדבות לקידום השירותים, התמיכה וההכרה הציבורית בזכויותיהם של אנשים החיים עם איידס בישראל.

להערכתו, נדבק אבירם באיידס בשנת 1985. (מועד הגלוי הרשמי היה בינואר 1994).
לאחר כשלוש שנים בהן התנדב כרכז "קפה פלוס" (מסגרת ייחודית לתמיכה באנשים החיים עם איידס בישראל וביקיריהם) החל אבירם לעבוד בוועד למלחמה באיידס.
במסגרת עבודתו בוועד בין השנים 1997-2002 שימש אבירם תחילה כרכז "מידע חיובי" ובהמשך כיהן בתפקיד מנכ"ל העמותה. במסגרת זו מונה כחבר-מומחה בוועדת ההיגוי העליונה לאיידס מטעם משרד הבריאות.

מזה שנים רבות מעביר אבירם סדנאות הסברה למניעת הדבקות באיידס בקרב עשרות אלפי בני נוער ובוגרים, בנוסף ל"סיפור אישי" בו משתף אבירם את קהליו בהתמודדותו עם מחלת האיידס.
למען קידום המאבק באיידס נחשף אבירם בכל אמצעי התקשורת כנשא HIV\איידס, התראיין בתכניות טלוויזיה ורדיו רבות, כמו גם בעיתונות הכתובה והאינטרנטית, והוביל את מסע ההסברה הציבורי של הוועד למלחמה באיידס בשנת 2002 למיגור הדיעות הקדומות בנושא וליצירת חברה תומכת ומקבלת עבור אנשים החיים עם HIV\איידס.

בשנת 2003 שימש אבירם כאוצר ומפיק של תערוכת המכירה השנתית של אומנות ישראלית בה גוייס סכום של כ 740,000 ₪ לטובת הוועד למלחמה באיידס.

במהלך השנים למד אבירם במסגרות שונות והעשיר את עצמו במגוון תחומים ועולמות תוכן. למד בביה"ס לשירת מקהלה במכללת לוינסקי הוכשר כמורה ליוגה בשיטת שיבננדה בקנדה. בנוסף גם למד את שיטת פאולה וממשיך ללמוד את שיטת אלכסנדר. אבירם היה חבר במקהלות שונות, שימש כמורה ליוגה ולמד בקורסים שונים לניהול ולפיתוח משאבים בעמותות.

בשנת 2003 חזר אבירם לפעילות בתחום המחול כחבר בוועדת רפרטואר במסגרת "סל תרבות ארצי" של משרד החינוך, וכבוחן ראשי בבחינות הבגרות במחול בבלט קלאסי, בלט מודרני וקומפוזיציה.

אבירם חי עם בן זוגו בתל אביב.

avirm youth_dancer
youth dancersmen dancer
sexy boyyoung dancer
male danceryoung boy dancer
homo dancerboy dancer
man open leggsdancer
gay playyouth dance
boy_cartwheelsexy gay boy
sexy gaygay dancer
sexy malesexy dancer
nude dancersexy male underwear
sexy man dancerbeautiful dancer

band dancers

sexy man dancer

dancer performance

choir dancers

band performance

couple dancing

dancers performance

dancers band

couple dance
gay_dancers.jpggay male dancer
sexy male dancerass dancer
israeli danceradult dancer
naked dancergay art forum gay art directory gay icon israel gay art magazine
gay artists gay poll gay wallpaper gay classifieds

gay art info home page


GAY ART POSTER - ONLY 17$