קים קונקשיין

אתר הבית קים קונקשיין

כתובת אי-מייל levi04@bezeqint.netקים, 26, זמרת ויוצרת. נולדה בעיר כרמיאל. עוד בילדותה התעסקה קים במוסיקה. היא החלה לשיר עוד שהייתה מתנדבת במועדון "גיל הזהב" כסולנית בתזמורת של מועדון קשישים.

בגיל 17 עזבה קים את כרמיאל לטובת העיר הגדולה, ת"א. מיותר לציין שאת מה שאלף פסטיבלי מחולות בכרמיאל לא עשו לה, עשתה שנה אחת בתל אביב לזהות המינית שלה עם הגיעה לתל אביב, התחברה קים לשדרן והיוצר נינו אורסיאנו והקליטו יחד את הלהיט הנוסטלגי: "נוסעת להוליווד" . קים השתתפה ב"מופע הקברט של נינו" שהוצג בתיאטרון בית לסין וברחבי הארץ.
הם הקליטו יחד ארבעה שירים (נוסעת להוליווד, רוצה גבר, אנא מרה ונערה עובדת) שלימים הפכו ללהיטים ממכרים. אנה מרה אף מצא עצמו צועד במצעדים בתורכיה. לאחר מכן נפרדו דרכם, וכל אחד פנה לעשייה אחרת.
קים השתתפה והתארחה במגוון תוכניות טלוויזיה שלא תשכחנה עד עצם היום הזה.
אחת מהן, סנסציונית במיוחד, זכורה היטב לכולם כאשר קים, בלי בושה, פשוט התיישבה על המנחה. בתוכנית אחרת עמדה מול אדם דתי ואמרה בגאווה "אני שמה עליכם זין קונילמלים".
לימים, החלה קים לעבוד עם המפיק המוסיקלי דודי שרון והקליטו את הלהיט הקלאסי: "לא בוכה "שהפך ללהיט היסטרי בתוך הקהילה עוד לפני שיצא כסינגל רשמי.
במהלך שנת ההקלטות הצטרף לשניים המפיק נתי נתן ותרם לקים שני שירים (שלך לעולם ואל תלך) שעובדו על ידי נתי יחד עם דודי שרון.
לאחר מכן פנה נתי לדרכו, וקים יחד עם דודי חוברו לאורי כבירי האגדי והקליטו עוד 8 שירי דאנס ופופ לוהטים, הם כמובן עדיין לא אמרו את המילה האחרונה, צפו להפתעות מכיוונים שלא חשבתם עליהם...
לאחרונה הקליטה קים להיט חדש ושמו "דיסקו" יחד עם דודי שרון ודי ג'יי סימון מהולנד, הלהיט אף מתנגן ברחבות המועדונים הנחשבים באמסטרדם.
קים מעורבת אישית בהלחנת וכתיבת שיריה, ובאמתחתה פרויקטים כובשים נוספים ואתר אינטרנט חדשני שלא נראה כמותו.
אצל קים, השמיים הם ממש לא הגבול...gay art forum gay art directory gay icon israel gay art magazine
gay artists gay poll gay wallpaper gay classifieds

gay art info home page