מאסטר יקיר - Master Yakir
master yakir
master yakir
 gay bdsm
gay bdsm
slave butt
slave ass
gay master
gay master
gay slave
gay slave
gayart
gay man
master slave
master slave
man slave
male slave
men slave
bdsm book
master yakir book
master ykir israel
master yakir - מאסטר יקיר


כתובת אי-מייל yakir_ds@netvision.net.il

0547686917 - סלולרי

1 ספר בקצרה על עצמך ( נולדתי , לומד, עובד, גר ב,, , תוכניות לעתיד,)?

נולדתי בחיפה בינואר 1955. הבן החמישי והאחרון במשפחה. אחרי בית הספר היסודי למדתי בתיכון להנדסאים במשך שנתיים בלבד. התחתי לעבוד בגיל 16 בבית דפוס. התגייסתי לצבא ואת שירותי עשיתי כמדריך קשר. בגיל 30 למדתי לבגרויות בבית ספר ערב והוצאתי לאור 3 ספרי שירה. בגיל 32 עברתי לגור בירושלים, שם התחתנתי ונולדו לי 3 ילדים. הוצאתי לאור 3 ספרי ילדים. אחרי 15 שנות נישואים התגרשתי. הכרתי את עולם השליטה ובשלוש השנים האחרונות אני גר בתל אביב. מתפרנס ממה שאני באמת אוהב לעשות, סאדו. (אדון בתשלום). כמו כן מופיע במועדון הסאדו ביפו. תוכניות לעתיד, מקווה להגשים את חלום חיי, להיות שדרן ברדיו.


2 כמה זמן אתה באתר אטרף?
2. באתר אטרף אני נמצא כבר 4 שנים.

3 האים מרבית הכרויות שלך עם גברים הם דרך אטרף או דרך מקומות אחרים?
3, כאן אני חייב לחלק את תשובתי לשניים. הכרויות עם גברים למטרת חברות, לא היו בעיקר דרך אטרף, אלא יותר מפגישות מקריות או במקומות בילוי. גברים למטרת סקס, הכרתי לרוב באטרף.

4.מפגש מרגש ומיוחד שהיה עם בחור דרך אטרף ?
4. היו כמה וכמה מפגשים כאלה. מבחינתי לספר על מפגש כזה בכמה מלים, זה לעשות עוול לעוצמה ולריגושים. אני כותב ומפרסם את המפגשים שלי באתרי הסאדו השונים, מקווה שתמצאו את הדרך לקרוא אותם שם.

5.מפגש מאכזב או מוזר שהיה דרך האתר ?
5. היו גם כאלה. בעיקר עם כאלה שאינם מעלים תמונה לאתר, כביכול מטעמי דיסקרטיות, אך למעשה הם מסתירים את המראה ו/או את הגיל שלהם. האכזבה היא לא מהמראה שלהם או מהגיל, אלא מעצם זה שהם חושבים שהדבר לא יתברר בפגישה עצמה.

6.באיזה תדירות אתה נכנס לאתר אטרף.?
6.כל יום אני נכנס לאתר אטרף. רוב הזמן לשוחח עם חברים.

7 איזה סוג של גברים אתה מחפש מבחינת מראה והתנהגות מינית ?
7. בעיקרון, אני מעדיף את הפרטנר כשהוא מאוד גברי. לא חשוב לי אם הוא חלק או שעיר, אבל שלא יהיה מגולח בחזה. הפטיש שלי הוא להפוך גבר גברי לזונת מין שלי. כלומר, לא להלביש אותו בבגדי נשים, אך בהחלט לגרום לו לסגוד לזין שלי. במפגשים שאינם של שליטה, אני מעדיף גבר גברי מאוד, חזק ואקטיבי. (התחלתי את דרכי בעולם השליטה כעבד, כי אני פסיבי בסקס רגיל ואין לי כוונה לוותר על סיפוק המיניות שלי).

8. איזה סוג של גברים אתה מחפש מבחינת תכונות אופי ?
8. אני מחפש גברים ישרים, אמינים, כנים, יציבים ושאינם חוששים להיפתח לריגושים חדשים ומסעירים.

9. מה אתה בעיקר מחפש באתר ( קשר, סקס או ידידות ) ?
9. היעד הוא קשר. קשר זוגי שיתבסס על מערכת יחסים כנה ואמינה. תמורת קשר כזה, יש בי היכולת לתת, להעניק ולהקריב המון ממני ומעצמי.

10.מהיכן הצילומים היפים ?
10. התמונות הן מתוך מופעים שלי עם עבדים במועדונים ובבית.

11 סקס במצלמה ?
11. מעולם ולעולם לא. אני חייב לחוש... להרגיש את המגע של הגבר שאיתי

12 שיחות סקס עם גולשים ?
12. שיחות סקס... אם הכוונה לסייבר, אני לא עושה את זה. זה לא מגרה אותי. שיחה קצרה על סקס עם גבר לפני מפגש איתו, אני עושה בכיף.

13 במפגש עם הדייטים מאטרף כמה הגברים דומים בנתונים למה שהיה שכתבו על עצמם בפרופיל?
13. נתקלתי בכאלה שהמרחק בין המציאות לבין התיאור בשיחה היה רב מאוד, אך עליי לציין שברוב המפגשים שלי לא התאכזבתי. נתקלתי בהרבה אנשים שלא ניסו לעשות קוסמטיקה למציאות.

14 מה הייתה משנה או מוסיף באתר ?
14. הייתי מאפשר להעביר קישורים בהודעות פרטיות. זה נראה לי תלוש מן ההיגיון לא לאפשר זאת בטענה שזה פרסום לאתרים חיצוניים. גם סיווג התמונות מיותר ומוזר לחלוטין. שלא לדבר על זמן ההמתנה הארוך. הייתי מוסיף אפשרות של שליחת תמונות מיידית לפרטנר. מה שקורה כעת, כדי להעביר לו תמונה באתר, צריך למחוק אחת מהקיימות ולהעלות חדשה. ועם תקופת ההמתנה לסיווג, יש סיכוי שהוא יקבל אותה רק למחרת לפעמים.

15 איזה אתרים נוספים אתה גולש בהם ברשת ?
15. בעיקר באתרי סאדו בארץ ובעולם.

16 ? דרג את אטרף מ 1 עד 10 ( 10 הכי טוב)
16.לפני השדרוג האחרון האתר קיבל אצלי ציון של 8. אחרי השדרוג והסיווגים על המלל ועל התמונות, לצערי, הציון ירד ל 5-6.

17 האים אתה קורא את כל הפרופיל שאתה מבקר בו , או מציץ רק בתמונות?
17. אני קורא את כל הפרופיל וגם אם יש בלוג, אני קורא. אבל... אם הפרופיל מביע התנשאות, מספיקות לי שורה או שתיים כדי לדלג עליו, גם אם התמונות מושכות או מגרות.

18 אתה מעדיף פרופיל עם תמונות ערום נועזות או פרופיל עם תמונות סולידיות עם בגדים?
18. אני מעדיף פרופיל עם תמונת פנים ועם תמונות נועזות. אין עניין של התחסדות. כשאני מחפש את הסקס, לא מעניין צבע המכנסיים שלו, אלא מה שיש לו מתחת לתחתונים.

19 האים אתה זה שיוזם פניות לפרופילים או מחכה שיפנו אלייך ?
19 בהרבה מקרים אני יוזם, בעיקר כאשר אני רואה בעקבות את מי שצפה ולא מחק. לדעתי, זו הדרך הטובה ביותר להיפגש עם כאלה שמעולם לא היית חושב שתיפגש איתם. המון מפגשים היו לי בגלל האפשרות לבדוק עקבות, הן עם אקטיבים, עם סטרייטים לסקס ונילי ועם סטרייטים נשלטים.


gay art forum gay art directory gay icon israel gay art magazine
gay artists gay poll gay wallpaper gay classifieds

gay art info home page


GAY ART POSTER - ONLY 17$